Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

А. Введення

 1. Конфіденційність користувачів нашого сайту має велике значення для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту. Дані правила пояснюють, як ми використовуємо вашу персональну інформацію.
 2. Погоджуючись з використанням файлів-cookie при першому відвідуванні нашого веб-сайту відповідно до положень цих Правил, ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

Б. Права інтелектуальної власності

Цей документ був створений з використанням шаблону з сайту SEQ Legal (seqlegal.com).

В. Збір персональних даних

Збору, зберігання і використання підлягають наступні типи персональних даних:

 1. Інформація про ваш комп'ютер, включаючи вашу IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера і операційну систему;
 2. Інформація про ваше відвідування і використання цього сайту, включаючи реферальні джерела, протяжність візитів, переглянуті сторінки та шляхи навігації по сайту;
 3. Інформація про адресу вашої електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації на нашому сайті;
 4. Інформація, яку ви ввели при створенні профілю на нашому сайті - наприклад, ваше ім'я, зображення у вашому профілі, стать, дата народження, сімейний стан, хобі та інтереси, освіту і місце роботи;
 5. Інформація про ваше ім'я та адресу електронної пошти, які ви вказали під час оформлення підписки на наші поштові повідомлення і / або розсилки;
 6. Інформація, яку ви ввели при використанні сервісів нашого веб-сайту;
 7. Інформація, яка генерується при використанні нашого сайту, включаючи інформацію про час, частоту і умови його використання;
 8. Інформація про будь-які ваші покупки, використаних сервісів або транзакцій, які ви провели через наш веб-сайт, включаючи ваше ім'я, адресу, номер телефону, адресу електронної поштової скриньки і інформацію про кредитну картку;
 9. Інформація, яку ви розмістили на нашому сайті з метою публікації її в Інтернеті, включаючи ім'я користувача, зображення профілю і зміст вашої публікації;
 10. Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам по електронній пошті або через наш веб-сайт, включаючи зміст повідомлення і мета дані;
 11. Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви повинні отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до цих правил.

Г. Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку ви передали нам через наш веб-сайт, буде використовуватися для цілей, зазначених у цих правилах або на відповідних сторінках веб-сайту. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

 1. адміністрування нашого веб-сайту і бізнесу;
 2. персоналізація нашого веб-сайту для вас;
 3. надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті;
 4. відправки вам товарів, придбаних через наш веб-сайт;
 5. надання вам послуг, придбаних через наш веб-сайт;
 6. відправки вам повідомлень, рахунків і нагадувань про сплату і отримання платежів від вас;
 7. відправки вам не маркетингових комерційних повідомлень;
 8. відправки вам по електронній пошті повідомлень, які ви спеціально запросили;
 9. відправки вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви в будь-який момент можете повідомити нам, що більше не хочете отримувати розсилку від нас);
 10. відправки вам маркетингових повідомлень щодо нашої ділової активності або ділової активності старанно відібраних сторонніх компаній, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо ви конкретно давали на це згоду - шляхом відправки електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій (ви в будь-який момент можете повідомити нам, що більше не хочете отримувати маркетингові повідомлення)
 11. надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (однак, ці треті сторони не зможуть ідентифікувати жодного окремого користувача з цих даних);
 12. обробка запитів і скарг, зроблених вами або на вас, і які стосуються нашого веб-сайту;
 13. з метою забезпечення безпеки нашого веб-сайту і попередження шахрайства;
 14. з метою перевірки відповідності умовам і правилам, які регламентують використання нашого веб-сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, відправлених через сервіс особистих повідомлень нашого веб-сайту) і в інших цілях.

Якщо ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо її. В іншому випадку, ми будемо використовувати цю інформацію відповідно до дозволу, який ви нам надали.

Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватися для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на сайті.

Без вашого чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію будь-якій сторонньої компанії для прямого маркетингового використання цієї чи будь-якої іншої сторонньої компанією.

Д. Розкриття персональної інформації

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших співробітників, керівників, страховиків, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в обсязі і цілях, визначених у цих правилах.

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого члена нашої групи компаній (сюди входять наші дочірні компанії, наша кінцева холдингова компанія і всі її дочірні компанії) в обсязі і цілях, визначених у цих правилах.

Ми залишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

 1. в тих випадках, в яких від нас цього вимагає закон;
 2. у зв'язку з будь-яким поточним або майбутнім судовими процесами;
 3. з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам для запобігання шахрайства або зниження кредитних ризиків);
 4. покупцеві (або потенційному покупцеві) будь-якого бізнесу або активів, які ми продаємо (або збираємося продати) і будь-якій особі, яка, як ми обґрунтовано вважаємо, може подати запит до суду або іншого уповноваженого органу про розкриття цих персональних даних і, на нашу обгрунтованого думку, цей суд або уповноважений орган видасть розпорядження на розкриття цих персональних даних.

Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за винятком випадків, зазначених у цих правилах.

Е. Міжнародні передачі персональної інформації

 1. Інформація, яку ми збираємо, може зберігатися, оброблятися і передаватися між будь-якими країнами, в яких ми здійснюємо свою діяльність, з метою надання нам можливості використовувати цю інформацію відповідно до цих правил.
 2. Інформація, яку ми збираємо, може бути передана в наступні країни, де немає законів щодо захисту даних, аналогічних тим, що діють на території Європейської Економічної Зони: США, Росія, Японія, Китай і Індія.
 3. Персональна інформація, яку ви публікуєте на нашому веб-сайті, через Інтернет, може бути доступна в усьому світі. Ми не можемо перешкодити її використанню, або неправомірному використанню в злочинних цілях, сторонніми особами.

Погоджуючись з цими правилами, ви даєте згоду на передачу вашої персональної інформації, зазначеної в розділі Е.

Є. Збереження персональної інформації

 1. Розділ Є встановлює правила і процедури компанії по збереженню персональної інформації. Дані правила і процедури призначені для забезпечення виконання нами наших юридичних зобов'язань щодо збереження і видалення персональної інформації.
 2. Особиста інформація, яку ми обробляємо з певною метою або в певних цілях не повинна зберігатися довше, ніж потрібно для досягнення цієї мети або цих цілей.
 3. Без обмежень положень, зазначених в пункті Є-2, ми зазвичай видаляємо персональну інформацію, яка підпадає в приведені нижче категорії, в дні і час, які визначені нижче:
 • персональна інформація буде видалена якщо клієнт звернутися до нас із запитом (будь-яким зручним способом) видалити всі його дані з нашої бази
 • персональна інформація буде видалена якщо така інформація була введена користувачем невірно.

Незважаючи на інші положення розділу Є, ми будемо зберігати документи (включаючи електронні документи), що містять персональну інформацію:

 • в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;
 • якщо ми будемо вважати, що ці документи можуть мати відношення до будь-якого поточного або майбутнього судового розгляду;
 • з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав (включаючи надання інформації іншим сторонам для запобігання шахрайства або зниження кредитних ризиків).

Ж. Захист вашої персональної інформації

 1. Ми будемо приймати достатні технічні та організаційні заходи щодо попередження втрати, протиправного використання або підробки вашої персональної інформації.
 2. Всю надану вами персональну інформацію ми будемо зберігати на наших захищених (як паролем, так і фаєрвол) серверах.
 3. Всі електронні фінансові транзакції, здійснені за допомогою нашого сайту, будуть захищені технологією шифрування даних.
 4. Ви підтверджуєте своє знайомство з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є по суті незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, переданих через всесвітню мережу.
 5. Ви несете повну відповідальність за збереження свого пароля для доступу на наш веб-сайт в таємниці. Ми ніколи не будемо питати ваш пароль (за винятком випадків, коли ви намагаєтеся увійти в свій аккаунт на нашому сайті).

З. Зміни і поправки

Ми залишаємо за собою право періодично вносити зміни і поправки в ці правила, і публікувати їх нову редакцію на нашому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю веб-сторінку, щоб переконатися, що розумієте сенс змін, внесених до цих правил. Ми можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом відправки електронної пошти або через систему передачі особистих повідомлень сайту.

И. Ваші права

Ви можете доручити нам надати вам будь-яку особисту інформацію, яку ми зберігаємо про вас; надання такої інформації буде залежати від наступного:

 1. оплата зборів, в залежності від обсягу запитуваної інформації, потрібно уточнювати при запиті;
 2. надання відповідних доказів вашої особистості (для цієї мети ми зазвичай приймаємо ксерокопію вашого паспорта, завірену нотаріусом, плюс оригінал рахунку за комунальні послуги із зазначенням вашої поточної адреси).

Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні інформації за Вашим запитом, в рамках чинного законодавства.

Ви маєте право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

На практиці, ви, як правило, або заздалегідь погоджуєтеся з тим, щоб ми використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.

І. Сторонні веб-сайти

Наш веб-сайт містить посилання на, і деталі про веб-сайти сторонніх компаній і осіб. Ми не маємо інструментів управління, і не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику сторонніх осіб і компаній в цій галузі.

Ї. Оновлення інформації

Будь ласка, своєчасно повідомляйте, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у нас, потребує оновлення або виправлень.

К. Файли-Cookies

Наш сайт використовує файли-cookies. Cookie - це файл, який містить ідентифікатор (стрічку, яка складається з літер і цифр), і який спрямовується веб-сервером до веб-браузеру, і зберігається браузером. Надалі, ідентифікатор прямує назад на сервер кожен раз, коли браузер запитує веб-сторінку з сервера. Файли-cookies можуть бути або «постійними» або «сеансу»: постійні будуть зберігатися браузером і будуть придатними до завершення терміну дії, якщо тільки не будуть видалені користувачем завчасно; «Сеансові» навпаки - будуть видалятися після завершення сеансу роботи з сайтом або після закриття браузера. Файли-cookies зазвичай не містять ніякої інформації, яка ідентифікує особу користувача. Однак, ваша персональна інформація, яку ми маємо, може бути пов'язана з інформацією, яка зберігається і отримана від файлів-cookies. (На нашому сайті ми використовуємо як постійні, так і сеансу файли-cookies.)

Назви файлів-cookies, які ми використовуємо на нашому веб-сайті, і цілі, для яких вони використовуються, зазначені нижче:

а. Ми використовуємо Google Analytics і Adwords на нашому веб-сайті, щоб розпізнати комп'ютер, коли користувач (відвідує веб-сайт / відстежує користувачів, коли вони переміщуються по веб-сайту / дозволяє використання кошика покупок на веб-сайті / поліпшити зручність використання веб-сайту / проаналізувати використання веб-сайту / адмініструвати веб-сайт /запобігти шахрайству та підвищити безпеку веб-сайту / персоналізувати веб-сайт для кожного користувача / цільові рекламні оголошення, які можуть становити особливий інтерес для конкретних користувачів / описати мету (цілі));

 1. Більшість браузерів надають вам можливість відмовитися від використання файлів-cookies, наприклад:

а. в Internet Explorer (версія 10) можна заблокувати використовуючи налаштування управління файлами-cookie, доступними в меню «Інструменти» - «Налаштування Інтернету» - «Конфіденційність» - «Додаткові» ( «Tools," "Internet Options, '' Privacy," " Advanced ")

б. Firefox (версія 24) ви можете заблокувати всі файли-cookie, натиснувши «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність»: в випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати для користувача настройки журналу» і зніміть виділення з пункту «Прийняти файли-cookie від сайтів»;

в. в Chrome (версія 29) ви можете заблокувати всі файли-cookie увійшовши в меню «Налаштування і управління», і вибравши «Налаштування» - «Показати розширені налаштування» і «Налаштування контенту», а потім вибравши «Заборонити сайтам відправляти будь-дані» під заголовком «Cookies».

Блокування всіх файлів-cookiе мати негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами. Якщо ви заблокуєте файли-cookie, ви не зможете користуватися багатьма функціями нашого веб-сайту.

 1. Ви можете видалити файли-cookie, які вже зберігаються на вашому комп'ютері, наприклад:

а. в Internet Explorer (версія 10), вам потрібно видалити файли-cookie вручну (інструкцію, як це зробити, можна знайти за адресою http://support.microsoft.com/kb/278835)

б. в Firefox (версія 24), файли-cookie можна видалити перейшовши в меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Конфіденційність»: в випадаючому меню виберіть пункт «Використовувати для користувача настройки журналу», натисніть «Показати Cookies," а потім - "Видалити всі Cookies ";

в. в Chrome (версія 29) можна видалити всі файли-cookie увійшовши в меню «Налаштування і управління», і вибравши «Налаштування» - «Показати розширені налаштування» і «Очистити дані перегляду», а перед тим виберіть «Видалити файли -cookie і інші дані і плагіни сайтів».

4.Видалення файлів-cookiе може мати негативні наслідки на зручність користування багатьма веб-сайтами.